Blog Yazarak Para Kazan!

Blog Yazarak Para Kazan!
İnternet artık günlük hayatımızın vazgeçilmezi. Hepimiz değişik sebeplerden dolayı günümüzün hafife alınmayacak bir zaman dilimini internette geçirmekteyiz. Kimimiz işimiz gereği, kimimiz ise sadece vakit geçirmek amaçlı internettin birçok mecrasında değişik amaçlar için bulunmaktayız. Sosyal medya ise bu mecraların başında gelmektedir.

Fakat değişen zaman ve hızla gelişen internet teknolojisi artık sosyal medyayıda derinden etkilemeye başlıyor ve yavaş yavaş sıradan sosyal medya platformlarının yerini Blockchain Sosyal Medya Platformu diyebileceğimiz sistemler yer almaya başladı.

Blockchain Sosyal Medya Platformunun ilk ve en çok bilineni Steemit. Steemit’in ardından bir çok yeni Blockchain Sosyal Medya Platformu da yavaş yavaş bu sektörde kendine yer edinmeye başladı. 

Weku da bu platformlarından birisidir. Zaten bugünkü konumuzun ana karakteri WEKU ;) Peki neden Weku’ya kayıt olmanız gerekmekte; WEKUCOİN, Weku’nun kullandığı para birimi ama henüz borsalarda listelenmiş değil, şuan için sadece https://wallet.bitshares.org sitesi üzerinden BTS-WEKUCOIN alış satışı yapılabiliniyor. Weku sitesi ve bitshares siteleri üzerinden kolaylıkla Wekucoin alış satışlarınızı yapabilirsiniz.

 Weku’ya üye olmak ve kısa sürede yükselmek steemit vb. sitelere göre daha kolay. Üye olmak için öyle haftalarca beklemenize gerek yok, 5-10’lık bir üyelik süreci mevcut. Henüz çok fazla popüler olmayan Weku Blockchain Sosyal Medya Platformunu geliştirmek ve kısa sürede balina tabir edilenlerden olmak için sizde bu fırsatı kaçırmayın ve şimdiden bu platformdaki yerinizi alın. Üye Olmak İçin: WEKU.io

Yorum Gönder

0Yorumlar