2018 Yılında Akıllı Telefonlar İçin En Çok İndirilen Oyunlar

2018 Yılında Akıllı Telefonlar İçin En Çok İndirilen Oyunlar

HQ Ücretsiz - iOS 

HQ, para ödülü kazanma şansına sahip  olduğunuz ancak sadece 12 turdan sonra  kazanabileceğiniz canlı bir bilgi yarışması  oyunudur. Gösteri her gün yerel saatle  sabah 04:00’da başlıyor. Hafta içi akşam  20:00’da ek gösteriler var.

Oceanhorn Ücretsiz - Android

Eğer bir ‘Legend of Zelda’ hayranıysanız,  o zaman Oceanhorn sizin için iyi bir oyun  olabilir. Popüler oyun, büyüleyici bir müzik  ile birlikte sağlam bir anlatı ve müthiş görseller sunuyor. Oynaması çok kolay. 

Fortnite Ücretsiz - iOS 

İnanılmaz derecede popüler olan bir oyun  Fortnite. Yeni silahları, zorlukları ve oyun  modlarını ortaya çıkaran, daha fazla arcade tarzı içermesiyle, erişilebilir bir estetik  ve haftalık güncellemeyle, bu oyunun  her zamankinden daha sıcak olmasına  şaşmamalı. Mobil versiyon, parçalarınızı  konsollardan ve PC versiyonundan bile  taşıyabilir.

Dragon Ball Legends Ücretsiz - Android, iOS 

Dragon Ball serisinde son birkaç yıldır  yeniden canlanma görülüyor ve Dragon  Ball Heroes bu konuda büyük başarı  kazandı. Oyun çok eğlenceli, özellikle  de bir Dragon Ball hayranıysanız. Siz  farklı seviyelerde bir dizi mücadeleyi yürütürken, bu sırada oyun yetenekleri ve  karakterleri topladığınızı görür. Ayrıca,  seyyar durumda oynamayı kolaylaştırmak için portre modunda oynanacak  şekilde geliştirilmiş. 

PUBG Mobile Ücretsiz - Android, iOS 

Mobil ortam için PlayerUnknown Battlegrounds (PUBG), hayatta kalanın kim  olduğunu görmek için 99 diğer oyuncu  ile bir adaya düşürülmenin nasıl bir şey  olduğunu deneyimlemenizi sağlayan ücretsiz bir hayatta kalma nişancı oyunudur.  Ama PC’lerde bu son derece popüler  oyunun mobil versiyonu için harika olan, bir  akıllı telefon üzerinde daha da iyi çalışıyor  gibi görünmesi. Tıpkı orijinalindeki gibi,  paraşütle ineceksiniz, binaları donatacaksınız ve sonuna kadar hayatta kalmak için  elinizden geleni yapacaksınız. Tek başınıza  oynayabilir veya bir takım çalışmasını  denemek istiyorsanız dört oyuncuya kadar  bir kadro oluşturabilirsiniz. Yine de dikkatli  olun, bu oyun inanılmaz derecede bağımlılık yapıyor. 

Pokémon Quest Ücretsiz - Android, iOS 

Pokémon Quest ile küp şeklindeki  Pokémon’u bir maceraya çıkarırsınız.  Tumblecube Adası’ndayken gizli hazineyi arayabilir ve vahşi Pokémon’la savaşabilirsiniz. Oyun ayrıca Pokémon Blue ve  Pokémon Red’den karakterler de içeriyor.

Evoland 2 8$ - Android, iOS 

Evoland 2, bir dizi oyun stilini, saatlerce  eğlence deneyimi sunan bir macera  oyununa dahil ediyor. Oyun sırasında,  2D RPG seviyeleri, savaşçı seviyeleri,  atıcı seviyeleri ve hatta ticaret kartı  oyun seviyeleri ile oynayacaksınız. Tüm  oyunun, sizi sonuna kadar götüren bir  hikayesi var. 

Real Racing 3 Ücretsiz - Android, iOS 

Dünyanın dört bir yanından gelen  etkileyici gerçek otomobiller üzerinde  özenle yeniden oluşturulmuş geniş bir  araç yelpazesinde biraz lastik yakmak  istiyorsanız, o zaman bu size göre bir  oyun. Katılmak için sayısız etkinlik, çapraz platform çok oyunculu özelliği ve çok  sayıda kişiselleştirme seçeneği ile, bu en  iyi yarış oyunlarından biri.

Yorum Gönder

0Yorumlar