iPhone Tubidy ile Müzik Nasıl İndirilir?

Tubidy sayesinde iPhope telefonuna sahip olan kullanıcılar ücretsiz bir şekilde müzik dinleyebiliyorlar. Peki Tubidy ile iphone müzik indirme nasıl yapılır. Bu yazımızda işte tam da bu soruya yani iPhone tubidy müzik nasıl indirilir sorusuna cevap vereceğiz.

Tubidy tamamıyla ücretsiz ve ticari kullanım yapılmayacaksa yasal ve sıkıntısız bir şekilde müzik dinleyebileceğiniz bir uygulamadır. Tubidy'nin en büyük avantajı kullanım kolaylığıdır, kolay bir şekilde şarkı adını uygulamadan aratarak dilediğiniz müziği bulabilirsiniz.

Tubidy şuanda iPhone,iPad kullanıcıları tarafından yüklenebilen bir uygulamadır. Bu uygulama aradığınız şarkıyı Youtube üzerinden arayarak dinlemenizi sağlıyor. Yani uygulamanın işleyişi Youtube'ye yüklenmiş şarkıları sizler için hızlı bir şekilde buluyor.

Bu aşamadan sonra şimdi yapmanız gereken aşağıda ki linki tıklayarak Tubidy uygulamasını indirin
iPhone Tubidy indir
Uygulamayı indirdikten sonra hesap oluşturmanız gerekir. Giriş yaptıktan sonra arama butonunu kullanarak dinlemek istediğiniz şarkıyı yazınız.

Tubidy uygulamasını indirdikten sonra üye olmanız gerekmektedir. Tubidy üyeliği ücretsizdir. Üye olup giriş yaptıktan sonra dilediğiniz şarkıyı arama butonuna yazarak bulabilirsiniz.
Tubidy'de listeler oluşturabilir, beğendiğini şarkıları favorilerinize alabilirsiniz...

Yorum Gönder

0Yorumlar