Her Çift İçin En İyi Seks Pozisyonları - Uygulamalı (Bölüm 1)

Yatak odanızda ki yaptıklarınız her zaman ki gibi aynı şeylerse ve partneriniz ile aynı şeyler yaşanıyorsa, bu durumu değiştirmenin birkaç yolu vardır. Yorumlarınızla bize teşekkür edebilirsiniz :)

Çoğu çift yatak odasında çok maceracı değildir. Konuya devam ederken misyoner, cowgirl, kaşık, köpek stili gibi geleneksel pozisyonların yanı sıra bir çok yeni sex pozisyonlarını da göreceksiniz. Siz ve eşiniz için daha iyi orgazmlara yol açabilecek çok sayıda özgün seks pozisyonları vardır.

İşte onlardan bazıları:

Not: Bu konu bir yazı dizisi şeklinde devam edecek, devamı için yorum yazmayı ve sitemizi takip etmeyi unutmayın...

Seks Pozisyonu: Kedi

Diğer Adı: Coital Hizalama Tekniği
Faydaları: Cinsiyet ve Evlilik Terapisi Dergisi'nde yayınlanan bir çalışmada, misyonerlik pozisyonunda orgazm olamayan kadınlar, koital dizilim tekniği kullanılarak orgazm sıklığında% 56 oranında bir artış olduğunu bildirmiştir. Diğer çalışmalar, kadınların% 73'ünün Kedi pozisyonu ile orgazma ulaşmasıyla daha da büyük bir başarı olduğunu göstermektedir.
Teknik: Vücudunuzun bir yana ve bir yana konumlandırılması dışında misyoner pozisyonuna çok benzer. Göğsünden göğüs olmak yerine, göğsünüz omuzlarına yakındır. Bacaklarını eğmek için bacaklarını 45 derece bük. Bu, şaftınızın tabanının klitorisi ile sürekli temas halinde olmasını sağlar.
Ayrıca, deneyin: Bacaklarını düzeltmesini isteyin. O iterek pelvisini birkaç cm aşağı itin.
İpucu: Yukarı ve aşağı doğru itmek yerine, ileri ve geri kayarak (umarım) orgazm için yeterli stimülasyon sağlayın. Pelvisi dairesel hareketler yaparak bu pozisyonu daha da iyi hale getirin.

Seks pozisyonu: Şelale

Teknik: Yatağın kenarına doğru ilerleyin ve başınızı ve omuzlarınızı sırtüstü uzanın.

Seks pozisyonu: One Up

Diğer Adı: Omuzunuzda, Hamstring Streç
Faydaları: Bu, klitorisin bir tarafında özellikle hassas olan kadınlar için en iyi seks pozisyonudur.
Teknik: Yatağın kenarında yatarken onunla diz çök. Bacaklarından birini kaldırın ve ellerini dizinin hemen altındaki hamstring etrafına sararak bacağını desteklemesini isteyin. Bir kalçanın kalkmasıyla, okşayarak hareket etmenize yardımcı olacak ya da sizi mükemmel noktaya taşımanıza yardımcı olacak bazı hareketler ekleyebilir.
Ayrıca şunu deneyin: Ritim hakkını elde etmenize yardımcı olması için onu biraz karıştırmaya teşvik edin.
Sıcak ipucu: Oral seks sırasında parmağınızın parmak ucunu dilinizin arkasına doğru takip etmesine izin verin. Dilin yumuşak eti ve parmağın sert kemiği arasındaki kontrast hoş bir his yaratır. 
Onun için sıcak ipucu: Dilini ve kulak zarındaki ağzını göstererek tercih ettiği tekniği bilmenizi sağlayabilir.

Seks pozisyonu: cowgirl

Diğer Adı: Kadın Üstte
Faydaları: Onu kontrol altına alır. G noktası uyarımı ve orgazmı için harika.
Teknik: Kadın üst üste en iyi seks pozisyonlarından biridir, çünkü çeşitli ilgi çekici yerlere ve hislere izin verir ve ona tempolu ve tempolu derinliği alma psikolojik avantajını sunar. Sığ ve derin itişler arasında geçiş yapın. Seducing Your Man'ın yazarı seks terapisti Rebecca Rosenblat, “Sığ, vajinanın en ön üçteğini uyacaktır ki bu en hassas olanıdır” diyor.
Ayrıca şunu deneyin: Bacaklarınızı göğsünüze yatırın, bacaklarını bacaklarının üstüne uzatın. Ayaklarını üstlerine yapıştırmalı ve daha fazla zevk almak için vulva ve klitoral bölgesini kasık kemiğine karşı sürecek bir sallanma hareketi yapmak için itmeli.
Sıcak ipucu: Eğer onu çok etkileyene kadar onu el ile ve ağız yoluyla uyarırsanız, daha kolay olacaktır. En üst sıradaki kadından, ağzını yüzüne koy, böylece onu sözlü olarak uyar.

Seks pozisyonu: Sıcak koltuk

Diğer Adı: Aşk Koltuğu, Adam Sandalye
Faydaları: İyi G noktası uyarımı.
Teknik: Yatağın kenarına ya da zemine ayaklarınızla bir sandalyeye oturun. O senin sırtına dönüp bacakların arasına oturarak sana doğru uzanıyor. Sandalye kollarını iterek ya da ayaklarını yukarı doğru bastırarak ileri ve geri gidebilir. Giriş açısını sırtının arkasına geçirerek ve kalçanızı kasıklarınıza doğru bastırarak kontrol edebilir. Köpek stili baskınlığınızla ilgili iken, Sıcak Koltuk onu sürücü koltuğuna yerleştirir. Ve bu ikiniz için en iyi seks pozisyonlarından biri yapar.
Ayrıca şunu deneyin: Penisinizin, skrotumun ve perinenin tabanına erişebilir ve bunu uyarabilir. Bu arada, onun etrafına ulaşabilir ve göğüslerini uyarabilirsin.

Devamı Gelecek >>> ;)

Yorum Gönder

0Yorumlar