Cebe sığan fotoğraf yazıcısı: Zoemini

Fotoğraf çeker çekmez anında baskısını alarak saklamayı kim istemez? Canon, ufak ama bir o kadar da yetenekli fotoğraf yazıcısını tam da bunun için tasarlamış. ZINK (sıfır mürekkep) teknolojisine sahip Zoemini fotoğraf yazıcısı, cebe sığabilen boyutu ve hafifliği ile dikkat çekiyor.

Sadece 160 gram ağırlığında ve 118mm x 82mm x 19mm boyutlarında olan cep telefonu kompaktlığındaki Zoemini, Bluetooth aracılığıyla Canon Mini Print uygulamasına bağlanarak saniyeler içinde fotoğraf baskısı alabiliyor. Retro selfie’lerden komik hayvan yüzü filtrelerine 10’dan fazla özgün kolaj şablona sahip uygulaması sayesinde baskıları özelleştirme imkanı sunuyor.
Google Play ve App Store’dan Eylül ayından itibaren indirilebilecek Canon Mini Print uygulamasının popüler filtre, çerçeve ve AR efekti gibi seçenekleri fotoğraf tutkunlarının yaratıcılıklarını ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyor. Satış fiyatı 599 TL + KDV olan Zoemini’nin Rose Gold/White, White/ Silver ve Black/Slate Grey renk seçenekleri mevcut.

Yorum Gönder

0Yorumlar